PARK MASZYNOWY


PLOTER UV OCE Arizona 318GL z podajnikiem roll to roll - NOWOŚĆ


Płaski ploter UV Oce Arizona 318 GL oferuje wysoką jakość obrazu oraz wszechstronność zastosowań. System został skonstruowany, aby producenci niskonakładowego druku mogli wykorzystywać zalety tego nagradzanego rozwiązania do płaskiego drukowania atramentem utwardzanym promieniami UV. Zastosowanie tej samej platformy co w ploterze Océ Arizona 360 GT zapewnia wysoką jakość druku w cenie dopasowanej do budżetu firm zajmujących się niskonakładowym drukiem produkcyjnym. Dzięki przystępnej cenie ploter dostępny jest dla większej grupy użytkowników, a przy tym zapewnia jakość i wszechstronność, z jakiej słyną plotery płaskie z serii Oce; Arizona.
PLOTER (kolor) Canon pro-4000


W celu zapewnienia najlepszej jakości fotografii urządzenie imagePROGRAF PRO-4000 może tworzyć obrazy o wielkości do 44 cali z najwyższą jakością druku, niesamowitą szybkością i niezawodnością. Zapewnia bogatsze kolory i intensywniejszą czerń, dzięki czemu wydruki są jeszcze bliższe cyfrowym oryginałom. Nowa głowica drukująca o szerokości 1,28 cala umożliwia szybsze drukowanie przy zachowaniu wysokiej jakości drukowania.
DRUKARKA/KSERO (kolor) Canon imagepress C600i


Pierwsza drukarka kompaktowa oparta na technologii druku stosowanej w urządzeniach produkcyjnych i zapewniająca wyjątkową jakość. Można ją bezpiecznie i bez problemów zintegrować z dowolnym środowiskiem.
DRUKARKA/KSERO/SKANER (kolor) CANON IR 9075 ADVANCE


Elastyczność, szybkość i jakość w trybie druku pełnokolorowego. Doskonałe narzędzie do druku wielonakładowego( ulotki, foldery, katalogi itp.) Połączenie doskonałej technologii druku kolorowego z łatwym w obsłudze systemem obiegu dokumentów zapewnia wymaganą jakość.
DRUKARKA/KSERO/SKANER (kolor) TASKalfa 3051ci


TASKalfa 3051ci stanowi idealne rozwiązanie dla biur ceniących sobie wysoką jakość kolorowych wydruków. Drukowanie w kolorze i mono. Format druku A4 oraz A3.
SKANER (kolor) CS 4244S


Skaner kolorowy o szerokości skanowania powyżej formatu A0 i wysokiej rozdzielczości skanowanych dokumentów, map czy rysunków nawet do 1200 x 1200 dpi. Skany można wykonać do najbardziej popularnych formatów: JPG, TIFF, PDF oraz wiele innych mniej popularnych formatów.
KSERO/SKANER (czarno-białe) TDS 400


Urządzenie OCE TDS400 zwiększa wydajność dzięki pracy równoległej, umożliwiającej jednoczesne drukowanie i skanowanie oraz podawanie nośnika w trybie on - line z wielu rolek. Dodatkowo funkcja Oce Image Logic, która automatycznie polepsza parametry skanowanych obrazów, zapewnia wysoką jakość również w przypadku kopiowania i skanowania do pliku. Urządzenie wykonuje ksero lub skan czarno-biały do formatu A0.
GILOTYNA EBA 721


Profesjonalna krajarka przeznaczona do wysokowydajnego cięcia. Gilotyna o długości noża 721 mm. jest wyposażona w kurtyny bezpieczeństwa na podczerwień, hydrauliczny docisk, elektromechaniczny napęd belki nożowej.Główny stół roboczy maszyny jest wykonany ze stali szlachetnej standardowo z podmuchem.
PLOTER TNĄCY SUMMA D120R


Summa to rynkowy wyznacznik jakości, precyzji i szybkości cięcia. Z prędkością pracy do 800 mm/s i naciskiem do 400 gram, ta maszyna wytnie wszystko z klasycznych materiałów ploterowych. Ploter posiada system pozycjonowania OPOS, który z dużą precyzją wycina dowolne kształty, wygładzając jednocześnie łuki i krzywe. Dzięki ploterowi możemy wycinać dowolne napisy, numery, grafikę, a także inne wzory naklejane.
LASER VLS2 30


Biurkowy VLS2.30 to kompaktowa ekonomiczna platforma zaprojektowana jako urządzenie stanowiące poziom wejścia do biznesu obróbki materiałów. Urządzenie VLS2.30 jest dobrze wyposażone do produkcji prototypów oraz produkcji zleceniowej.VLS2.30 charakteryzuje się obszarem roboczym o rozmiarach 406 x 305 x 102 mm, 12 585 cm3 wyposażony w jedną z trzech tub laserowych o zakresie mocy od 10 do 30 W. VLS2.30 standardowo wyposażony jest w Laser Interface+™ ale wiele dodatkowych opcji umożliwia poszerzanie możliwości obróbki laserowej.
LASER SERON CO2 SL 1520


Ploter laserowy Seron SL1520 przeznaczony jest do cięcia i grawerowania takich materiałów jak: plexi, skóra, guma, drewno, sklejka, papier, korek, tekstylia, wszelkiego rodzaju laminaty grawerskie itp.
LAMINATOR SEAL 62 ULTRA


Seal 62 Ultra pozwala na kompleksowe wykończenie wydruków metodą laminacji. Maszyna ma wbudowany gorący wałek i pozwala na laminowanie dwustronne (tzw. enkapsulację). Model ten można używać także do laminowania zimnego, co znacznie poszerza zastosowanie Seala 62 Ultra.
ROLAND VS-640i


Jak ulepszyć najlepiej sprzedający się ploter w historii Rolanda? Dodać zintegrowane cięcie, wszechstronność i słynną niezawodność oraz możliwość druku nawet 8 kolorami.
ROLAND XR-640


Jest to obecnie najszybszy, najmocniejszy ploter drukująco-tnący Rolanda. Dwie głowice XR-640 pozwalają na 7 lub 8 kolorową konfigurację oraz pomagają wyeliminować paskowanie spowodowane dwukierunkowością. Nowe zaawansowane opcje atramentu takie jak jasny czarny, mocnokryjący biały oraz metaliczny powodują, że jest to maszyna o klasę wyżej od innych ploterów drukujących.
34105