PARK MASZYNOWY


PLOTER UV OCE Arizona 318GL z podajnikiem roll to roll - NOWOŚĆ


Płaski ploter UV Oce Arizona 318 GL oferuje wysoką jakość obrazu oraz wszechstronność zastosowań. System został skonstruowany, aby producenci niskonakładowego druku mogli wykorzystywać zalety tego nagradzanego rozwiązania do płaskiego drukowania atramentem utwardzanym promieniami UV. Zastosowanie tej samej platformy co w ploterze Océ Arizona 360 GT zapewnia wysoką jakość druku w cenie dopasowanej do budżetu firm zajmujących się niskonakładowym drukiem produkcyjnym. Dzięki przystępnej cenie ploter dostępny jest dla większej grupy użytkowników, a przy tym zapewnia jakość i wszechstronność, z jakiej słyną plotery płaskie z serii Oce; Arizona.
PLOTER (kolor) Canon pro-4000 - NOWOŚĆ


W celu zapewnienia najlepszej jakości fotografii urządzenie imagePROGRAF PRO-4000 może tworzyć obrazy o wielkości do 44 cali z najwyższą jakością druku, niesamowitą szybkością i niezawodnością. Zapewnia bogatsze kolory i intensywniejszą czerń, dzięki czemu wydruki są jeszcze bliższe cyfrowym oryginałom. Nowa głowica drukująca o szerokości 1,28 cala umożliwia szybsze drukowanie przy zachowaniu wysokiej jakości drukowania.
DRUKARKA/KSERO (kolor) Canon imagepress C600i - NOWOŚĆ


Pierwsza drukarka kompaktowa oparta na technologii druku stosowanej w urządzeniach produkcyjnych i zapewniająca wyjątkową jakość. Można ją bezpiecznie i bez problemów zintegrować z dowolnym środowiskiem.
DRUKARKA/KSERO/SKANER (kolor) CANON IR 9075 ADVANCE


Elastyczność, szybkość i jakość w trybie druku pełnokolorowego. Doskonałe narzędzie do druku wielonakładowego( ulotki, foldery, katalogi itp.) Połączenie doskonałej technologii druku kolorowego z łatwym w obsłudze systemem obiegu dokumentów zapewnia wymaganą jakość.
DRUKARKA/KSERO/SKANER (czarno-biała) HP DESKJET 9050


Szybkie drukowanie i kopiowanie w formacie A3 zwiększa wydajność. Różne opcje podawania papieru i wykańczania oszczędzają czas i pozwalają efektywniej wykonywać prace biurowe. Duża prędkość drukowania i kopiowania: do 40 str./min. Funkcja skanowania i dodatkowa funkcja wysyłania cyfrowego umożliwiają łatwą konwersję dokumentów w postać cyfrową, co oszczędza czas i upraszcza przepływ dokumentów.
SKANER (kolor) CS 4244S


Skaner kolorowy o szerokości skanowania powyżej formatu A0 i wysokiej rozdzielczości skanowanych dokumentów, map czy rysunków nawet do 1200 x 1200 dpi. Skany można wykonać do najbardziej popularnych formatów: JPG, TIFF, PDF oraz wiele innych mniej popularnych formatów.
KSERO/SKANER (czarno-białe) TDS 400


Urządzenie OCE TDS400 zwiększa wydajność dzięki pracy równoległej, umożliwiającej jednoczesne drukowanie i skanowanie oraz podawanie nośnika w trybie on - line z wielu rolek. Dodatkowo funkcja Oce Image Logic, która automatycznie polepsza parametry skanowanych obrazów, zapewnia wysoką jakość również w przypadku kopiowania i skanowania do pliku. Urządzenie wykonuje ksero lub skan czarno-biały do formatu A0.
GILOTYNA EBA 721


Profesjonalna krajarka przeznaczona do wysokowydajnego cięcia. Gilotyna o długości noża 721 mm. jest wyposażona w kurtyny bezpieczeństwa na podczerwień, hydrauliczny docisk, elektromechaniczny napęd belki nożowej.Główny stół roboczy maszyny jest wykonany ze stali szlachetnej standartowo z podmuchem.
LASER VLS2 30


Biurkowy VLS2.30 to kompaktowa ekonomiczna platforma zaprojektowana jako urządzenie stanowiące poziom wejścia do biznesu obróbki materiałów. Urządzenie VLS2.30 jest dobrze wyposażone do produkcji prototypów oraz produkcji zleceniowej.VLS2.30 charakteryzuje się obszarem roboczym o rozmiarach 406 x 305 x 102 mm, 12 585 cm3 wyposażony w jedną z trzech tub laserowych o zakresie mocy od 10 do 30 W. VLS2.30 standardowo wyposażony jest w Laser Interface+™ ale wiele dodatkowych opcji umożliwia poszerzanie możliwości obróbki laserowej.
LASER SERON SK 1215


Plotery laserowe CO2 SK1215 tną i grawerują skupionym strumieniem lasera. Są to bardzo uniwersalne i wszechstronne urządzenia. Ploter laserowy SK1215 z tubą 100W przeznaczony jest do cięcia i grawerowania takich elementów jak: plexi, skóra, guma, drewno, sklejka, papier itp. Urządzenie również umożliwia grawerowanie i znakowanie metali powlekanych.
LAMINATOR SEAL 62 ULTRA


Seal 62 Ultra pozwala na kompleksowe wykończenie wydruków metodą laminacji. Maszyna ma wbudowany gorący wałek i pozwala na laminowanie dwustronne (tzw. enkapsulację). Model ten można używać także do laminowania zimnego, co znacznie poszerza zastosowanie Seala 62 Ultra.
ROLAND SJ-740


Roland SJ- 740 przeznaczony jest do druku w technologii solwentowej na materiałach niepowlekanych przy zachowaniu doskonałej jakości, prędkości oraz wysokiej trwałości druku. W zależności od potrzeb operator ma do wyboru rozdzielczość druku z przedziału 360 do 1440 dpi. Najniższa jakość i największa prędkość wykorzystywana ona jest do druku billboardów, bannerów, siatek itp. Do bardziej wymagających prac oglądanych z bliska gdzie jakość zaczyna być ważna ploter oferuje kilka rozdzielczości z grupy 720 dpi wykorzystywanych do druku wszelkiego rodzaju plakatów, Roll-up’ów i bannerów.
ROLAND SP-300V


Maszyna doskonała do drukowania i wycinania po konturach folii flex , folii samoprzylepnej , plakatów i wiele innych.
ROLAND XR-640


Jest to obecnie najszybszy, najmocniejszy ploter drukująco-tnący Rolanda. Dwie głowice XR-640 pozwalają na 7 lub 8 kolorową konfigurację oraz pomagają wyeliminować paskowanie spowodowane dwukierunkowością. Nowe zaawansowane opcje atramentu takie jak jasny czarny, mocnokryjący biały oraz metaliczny powodują, że jest to maszyna o klasę wyżej od innych ploterów drukujących.
17172